Türkiyede Bitcoin Almak

Bitcoin satın alma trendi artarak devam ediyor. Daha önceleri temkinli yaklaşılan bitcoin şimdilerde sanatçıların dahi yatırım yaptığı bir yatırım enstrümanı haline gelmiş durumda.

Türkiye’de bitcoin almak geçmiş zamanlara göre hem çok daha güvenilir ve hemde çok daha kolay. Geçmiş zamanlarda sadece yurt dışı lokasyonlu sitelerden bitcoin satın alınabiliyorken. Şu an Türkiye kökenli borsa (exchange) firmalarından satın alım yapabiliyorsunuz. Yine geçmiş dönemlerde bitcoin madenciliği yapan kişiler kazdıkları bitcoin ‘leri Türkiye ‘de paraya çeviremiyorlardı.

Türkiye bitcoin borsalarının bu konuda da oldukça işe yarar olduğu bir gerçek.

Koinim nedir? Koinime nasıl üye olunur ? Koinim hesap doğrulama ? Koinim nasıl bitcoin alınır ? gibi sorularınızın tamamını aşağıdaki video da bulabilirsiniz.

 

 

Paribu nedir? Paribu nasıl üye olunur ? Paribu hesap doğrulama ? Paribu nasıl bitcoin alınır ? gibi sorularınızın tamamını aşağıdaki video da bulabilirsiniz.

 

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın