Tenx Analizi

Tenx nedir? Tenx mining, tenx nasıl alınır, tenx fiyatı. Platform, blok zincirdeki varlıkları ve işletmeleri gerçek dünyaya merkezi olmayan bir şekilde bağlar. Geliştiriciler, güvenlik akıllı sözleşme modülleri geliştirebilir; işletmeler, kullanıcılarını ve kullanımlarını gerçek dünya ödemelerine bağlayabilir.

Her blok zincirinin bağlı olduğu yer. TenX Ödeme Platformu, Kriptografik olarak güvenli Zincir Dışı Çok Amaçlı Anlık İşlem (COMIT) ağı tarafından desteklenmektedir. Bu, merkezi olmayan gerçek zamanlı ani çapraz blok zincir varlık işlemleri sağlar.

TenX Pte. Ltd , güçlü bir endüstri desteğine sahip Singapur merkezli bir şirkettir ve PayPal başlangıç ​​kuluçka programından mezun olmuştur. Ekip ayrıca OmniChain olarak DBS Blockchain Hackathon’da birincilik kazandı .

Şöhretimizin iddia ettiği TenX kartı, kullanıcıların crypto-varlıklarını çevrimdışı veya çevrimdışı olarak forex veya işlem ücreti ödemeden dünyanın herhangi bir yerinde geçirebilmelerini sağlayan bir mobil cüzdanla bağlantılı çok bloklu bir bankamatik kartıdır. 2017 yılının ortalarında, Singapur’da 1.000 kullanıcı ile tüm büyük ülkelerde beta testlerini başarıyla tamamladık. Bugün dünya genelinde binlerce kullanıcıya sahibiz ve günlük olarak daha fazla kullanıcı kullanıyoruz.

 

tenx

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın