OmiseGO Coin Analizi

OmiseGO, yargılama ve organizasyon gruplarında, hem fiyat hem de merkezileştirilmiş para birimleri karşısında gerçek zamanlı, eşler arası değer değişimi ve ödeme servisi sağlayan asıl dijital cüzdanlarda kullanılan, genel bir Ethereum tabanlı finansal teknolojidir.

Mali katılımın sağlanması ve mevcut kurumların bozulması için tasarlanan OmiseGO ağı ve dijital cüzdan çerçevesi, 2014 yılının dördüncü çeyreğinden itibaren herkes tarafından erişilebilir hale getirilecek.

OmiseGO, ödeme servisleri, ağ yapıları ve finansal kurumlar arasındaki temel koordinasyon problemine önemli çözüm sunuyor. OmiseGO, yüksek hacimli ve düşük maliyetli halka açık bir blok zincirde merkezileştirmeyi etkinleştirerir.

OmiseGO, pariteler ve varlık enstrümanları arasında çalışan yeni nesil bir katma değerli transfer hizmeti sunmaktadır. Ethereum ağına bağlı olan OmiseGO ağı sayesinde, herkes ücretler, havale, bordro mevduatı, B2B ticareti, tedarik zinciri finansmanı, sadakat programları, varlık yönetimi ve ticareti ve diğer talep üzerine hizmetler gibi finansal işlemleri gerçekleştirebilecek, tamamen ademi merkeziyetçi ve ucuz bir şekilde.

Ayrıca, dünyanın en büyük büyüyen ekonomilerinde milyonlarca ana kullanıcı, fiat paranın kullanılmasıyla ETH, BTC ve diğerleri gibi yerinden olmayan para birimlerinin kullanılmasına geçiş yapabilir.

 

OmiseGO

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın