OMG Çin ICO Yasağından Etkilenmeyecek

OmiseGO Çin ‘in ICO ‘lara olan yasağına karşı herhangi bir sorun yaşamayacağını belirtti. OMG sık sık güncellenen sosyal medya bilgilendirme ağı ve teknoloji gelişimleri ile yatırımcılar tarafından güvenilir liman etiketi aldı.

Geçtiğimiz günlerde Çin yetkilileri, ICO‘larda kullanılan sembollerin finans çevrelerince verilmediğini, hukuki, parasal ve yatırımsal özelliklere sahip olamayacağını, resmi paralar ile eşdeğer legal statüye sahip olamayacağını ve bu sebeplerden ötürü dolaşımda bulunamayacağını açıklamıştı.omisego

Nitekim altcoin ‘lerin Çin’den gelen ICO yasağı haberi ile adeta dibe çakılması, kripto para piyasalarında soğuk duş etkisi yaratmıştı. Henüz tam anlamı ile bir toparlanma olmazken birçok altcoin ‘de açıklama yapmak yerine izlemeyi tercih ediyor.

Buna karşı OMG yatırımcılarını sürekli bilgilendiriyor ve gelecek ile ilgili şeffaf bilgiler sunuyor. Bunların tamamını göz önünde bulunduran yatırımcılar ise OMG ‘nin aşırı satış yemesinin önüne geçti.

 

OMG Nedir? Omisego Nedir?

Ethereum ağına bağlı bir ödeme sistemidir. OmiseGO ağı ile ödeme, havale, mevduat ödemeleri, B2B ticareti, tedarik zinciri finansmanı, varlıklarınızın yönetiminiz gibi finansal işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. En gelecek vaat eden altcoin ‘lerden biri olmakla birlikte, Asya gibi büyük bir piyasadan Dünya’ya arz olması da büyümesini kolaylaştırmaktadır.

 

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın