Neo Omg Tenx Neden Düşüyor

Neo, Tenx ve OmiseGo çıktıkları günden bugüne kadar hiç bu kadar sert düşüşlere imza atmamışlardı. Üçünün de ortak noktası Asya kıtasının kripto para birimleri olması.

neo

Ağustos ayının sonu ve Eylül ayının başlangıcı boyunca süren hayalet ayı sırasında halk normal zamanlarda yaptıkları birçok eylemi gerçekleştirmiyor.

Elbette yatırım da bunlardan biri. Bu süre zarfında yatırım yapmanın uğursuzluk getireceğine inanan halk sebebiyle tüm yatırım araçları ciddi bir düşüş yaşıyor.

Nitekim kripto para borsasından önce de resmi borsa endekslerinin bu süre boyunca düşüş yaşadığı ve bu düşüşün önüne geçebilmek için bir dizi önlem alındığı belirtiliyor.

Kripto para borsası da haliyle hayalet ayından etkilenmiş durumda. Yatırımcıların işlemlerini minimuma çekmesi sebebiyle Çin menşeili Neo, Japonya menşeili OMG ve Singapur menşeili Tenx para birimleri yatırımcılarını bu ay içerisinde üzdü. Bunu fırsata çevirmekte yine biz yatırımcıların elinde.

Özellikle Neo tarafındaki düşüşü sadece buna bağlamak çok doğru değil. Neo isimli dijital paranın düşüşünün bir başka önemli sebebini öğrenmek için tıklayınız.

hayalet ayi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu düşüşten sonra ivmeli şekilde yükselmesi beklenen Asya merkezli dijital paralar, düşük tutarlardan alım yapan yatırımcılarını önümüzdeki günlerde ciddi bir karla karşılayabilir.

Bitcoin ‘in de 5000 $ bandını zorlaması özellikle yabancı borsalarda yapılacak altcoin yatırımlarını da yakından ilgilendiriyor. Yapacağınız yatırımları btc ‘nin de yükseliş yönüne denk getirmeniz halinde daha yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın