Monetha ICO da 37 Milyon Dolar Topladı

Ethereum blockchain temelli mobil ödeme işlemcisi Monetha’da ICO sona erdi. ICO açılır açılmaz 37 Milyon Dolar fon toplanarak rekor kırıldı.

Geçtiğimiz haftalarda tanıtımını yaptığımız Monetha ICO’su bugün öğleden sonra başladı ve 16 dakika içerisinde 95000 Ether toplandı. Bu miktar $37 milyon’a tekabül ediyor.

Aşağıda görüleceği gibi Monetha resmi hesabından atılan 2 tiwitin arasında 16 dakika süre var. Birincisi ICO’nun başladığını ifade ederken, diğeri ise kampanyasının sona erdiğini söylüyor.

Öte yandan Monetha’ya yatırım yapmak isteyen bir çok kişi ise umduğunu bulamadı ve yatırım yapamadı. Büyük bir yığılmanın yaşandığı anlarda, binlerce kullanıcı yoğunluktan dolayı yatırım yapamadı.

 

Kaynak : http://coin-turk.com/

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın