Evden Para Kazanmak

Evden para kazanmak herkesin hayalini süsleyen bir kavram haline geldi. Aslında evden para kazanmak çok da zor değil. Ama kendinize uygun işi bulabilmek için biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Öncelikle ev hanımları için birkaç fikir sunmak istiyorum.

1.Kurabiye yaparak para kazanmak

Evet evet yanlış duymadınız. Evden para kazanma yollarından ilki kurabiye yapıp satmak. Ayrıca bunun için bir dükkana ihtiyacınız da yok. Pastaneler ile anlaşıp kurabiyelerinizi satabilirsiniz. Anlaşabileceğiniz 3-4 firma bile size güzel ek gelir imkanı sağlamaktadır.

2. Organizasyon ile para kazanmak

Kına, sünnet, düğün vb. organizasyonları üstlenip ciddi rakamlar ile para kazanmanız mümkün. Aslında yine bir ofise ihtiyacınız bulunmuyor. İnterneti online ofis olarak kullanarak organizasyon işlerinizi alabilir ve para kazanabilirsiniz.

3. Etiket işi yaparak para kazanmak

Tekstil firmaları ile anlaşıp ürünlere etiket yapıştırarak para kazanbilirsiniz.

4 . Nikah Şekeri Yapmak

Evde nikah şekeri yaparak para kazanmak da mümkün. Ne kadar hızlı olursanız bu sistem o kadar kazandırır. Evden para kazanmanın en kolay yollarından biridir.

5 . Ütü yaparak evden para kazanmak

Evinize ütü işlerini alabilir ve evde ütü yaparak para kazanabilirsiniz.

6. Organik sabun imalatı

Organik sabun üreterek evden para kazanmak da mümkün. Artık bir çok ürünün organiğinin arandığı Ülkemiz’de bu da güzel bir ek kazanç olanağı.

7. Anket doldurarak evden para kazanmak

İnternet de yapacağınız araştırma neticesinde güvenilir anket doldurma sitelerine üye olup anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

8. Reklam izleyerek para kazanmak

Sadece sitelerin belirttiği reklamları izleyerek para kazanmanız mümkün.

9. Affilate Marketing

Sitenizin trafiğini kullanarak ürünlerin satışına ortak olabilirsiniz.

 

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın