Darcrus, Bata, DT Token Bittrexden Siliniyor

Özellikle Darcrus iyi bir projeye sahip olmasına karşın bittrex ‘de tutunamadı. Ve ciddi bir kayıp yaşadı.

Darcrus Özellikleri :

Müşterilerin hassas bilgileri kritik önem taşır ve bu bilgiyi korumak başarılı bir işin çekirdeğini oluşturur. Darcrus projesi, yerel olmayan uygulamalarla Jüpiter blok zincirimizi kullanarak mevcut iş şeklini tamamen değiştirecektir. Uygulamaları, izleme, faturalandırma, muhasebe veya kimlik doğrulama gibi tamamen özelleştirilmiş GUI’lerle müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlayabiliriz. Bilgiler otomatik olarak şifrelenecek ve Jüpiter Bağlantısı Sisteminde (JNS) çoğalacaktır. Her değişiklik JNS’ye kaydedileceğinden, hiç kimse fark edilmemiş bilgileri değiştiremez ve yetkisiz bir kişi JNS’de depolanan şifrelenmiş bilgileri okuyamaz.

 

darcrus

 

Bata ise tamamen problemli bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Web sitesine olan erişim dahi kısıtlanmış durumda ve yatırım yaparken bir kaç kez düşünmemiz gerekir.

 

bata

 

DT Token aralarında en sürpriz olan coin. Yeterli hacmin yakalanamaması sebebi ile Bittrex ‘den kaldırılıyor.

 

DT token

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın