Ark Ledger Cüzdan Ortaklığı

Ark Nedir ? Ark Coin Nedir ? Ark Token Nedir ?

ARK, kullanıcılara, geliştiricilere ve yeni teşebbüslere yenilikçi blokaj teknolojileri sunmaktadır. Kilitlenebilir blok zincirler ve itmeli SmartBridge teknolojisi ile erişilebilir.

ARK, bağlantılı zincirlerin tümüyle bir ekosistemi ve sonsuz kullanımın sanal örümcek ağı – ARK ‘yı son derece esnek, uyarlanabilir ve ölçeklenebilir hale getiren vakalar oluşturmayı amaçlıyor.

ARK, kitlesel kabulü için tasarlanmış ve tüketicilerin istediği ve geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunacak güvenli bir platformdur.

ARK Blockchain Ekosistemi’nin arkasındaki ekip, bir kriptokrasi donanım cüzdanına entegre edilecek ilk delege Kanıtı (DPOS) simgesini işaretleyerek önemli bir dönüm noktasına geldi.ledger-wallet

ARK belirtecinin, Ledger donanım cüzdanlarına eklenmesi birçok başarıdan biridir ve ARK Eko sistemini bu alanda bir pazar lideri olarak sağlamlaştırmaya yönelik önemli bir adımdır.

Donanım cüzdanı, bitmiş hali gibi kripto para birimleri için ek bir güvenlik seviyesidir. Bu fiziksel aygıtlar şifreleme sırasını çevrimdışı ve güvenli bir şekilde saklayabilir.

Kullanıcılar, ARK belirtecini Ledger donanım cüzdanında güvence altına almanın yanı sıra, ARK DPoS yönetişim sistemi içinde oy kullanabilmek için Defterdar Nano S’yi kullanabilirler.

Bitcoin ‘den farklı olarak, ARK ‘nın DPoS hibrit blok zincirinde, kimlerin blok oluşturup kimin doğruluğunu belirleyen en büyük madencilik gücü değil, bunun yerine, blokchain ‘i sabitlemek için hangi düğüm operatörlerinin sorumlu olacağı oy toplayıcılarıdır.

ark

Ledger Nano S, ARK masaüstü cüzdanıyla doğrudan uyumlu olduğundan, kullanıcıların artık 12 ila 24 kelime arasında parola deyimi girmesi gerekmiyor.

 

Bunun yerine, kayıt defteri cüzdanlarını, bir parolayı tekrar girmek zorunda kalmadan oy atma veya imzalama işlemleri için kimlik doğrulama aracı olarak kullanabilirler, böylece ARK ‘yi daha akıcı hale getirir ve kullanımı daha kolay hale getirir.

 

 

 

Kaynak : https://cointelegraph.com

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın