Vertcoin Analizi

Vertcoin Analizi, Vertcoin Fiyatı, Vertcoin yükselecek mi, Vertcoin mining, Vertcoin coin, Vertcoin Analiz, Vertcoin coin wallet, Vertcoin mining pool

 

Vertcoin nedir?

Vertcoin, dünyadaki herkese anında, neredeyse sıfır maliyet ödemeleri yapmayı sağlayan eşler arası bir merkezi olmayan İnternet para birimi. Vertcoin, merkezi bir makam olmaksızın tamamen merkezi olmayan bir açık kaynak, küresel ödeme ağıdır. Matematik ağı korur ve bireylerin kendi maliyelerini kontrol etmelerini sağlar. Vertcoin, önde gelen matematik tabanlı para biriminden daha hızlı işlem onay sürelerine ve gelişmiş depolama verimliliğine sahiptir. Büyük sanayi desteği, ticaret hacmi ve likidite ile Vertcoin, Bitcoin’i tamamlayan kanıtlanmış ticaret ortamıdır.

Merkeziğe direnmek için tasarlandı
Vertcoin‘in algoritması, özel madencilik donanımının ve çoklu havuz madenciliğinin geliştirilmesine direnmek için işlemlerin geniş çapta dağıtılmış bir ağ tarafından doğrulanmasını ve büyük madencilik havuzlarının pazarın yeni çıkarılan madeni paralarla sınırsız olarak sel baskınına uğraması durumunda kaçınmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Geliştiriciler, madeni paraları uzmanlaşmış madencilik ekipmanlarından korumak ve tüketici sınıfı donanım ile her zaman mümkün olmasını sağlamak için gerekli adımları atmaya söz verdi. Bu madenciler için harika bir haber çünkü tüm madencilerin birbirleriyle oldukça rekabet edebilme imkânı sunuyor ve ön sipariş edilen ekipman tesliminde başarısız olabilecek vicdansız donanım üreticilerinin kurbanı olma riskini azaltmamaları gerekmiyor.

Özellikler
Algoritma: Lyra2RE (v2)
Üretimi: 84 milyon
Blok süresi: 2,5 dakika
Blok Ödüller: blok başına 50 jeton

 

Vertcoin Analizi

27.8.2017

Vertcoin Analizi

 

 

 

 

Kaynak : https://vertcoin.org/