Adex Analizi

AdEx tamamen şeffaf ve Ethereum akıllı sözleşmelerinin üzerine inşa edilmiştir.

Reklamverenleri ve yayıncıları , süreçte yer alan tüm taraflar, tüketici dahil , güvenli, şeffaf ve faydalı bir platform ile güçlendiriliyor.

AdEx Ağı birkaç katmana sahiptir: ilki, Ethereum akıllı sözleşmeleri üzerine deneyden geçirilmiş (veya yan yana) daha hızlı bir katman için birkaç çözüm ile oluşturulmuş reklam alışverişidir.

Reklam değişimi, yayıncılar, reklamverenler ve son kullanıcılar arasındaki tüm ilişkiyi kolaylaştıracak ve böylece çoklu exchange, SSP ve DSP’lerin olağan ağını ve onunla birlikte gelen tüm karmaşıklık, yetersizlik ve verimsizliği değiştiren bir yöntemle oluşturulmuştur.

Borsanın üstünde, yayıncı portalı, reklamveren portalı ve AdEx profili (son kullanıcılar için) için dapps oluşturuyoruz. Dapps, Ethereum blok zincirine bağlanan ve kendisiyle etkileşim kuran fakat genellikle kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü bulunan uygulamalar dağıtılır.

Bu dapların tamamı tarayıcı tabanlı olacak ve çevrimiçi AdEx tarafından barındırılan çevrimiçi erişilebilir olacak – ancak doğrudan blokçü ile etkileşime girdikleri için, herkes istediğinde bu dapların kendi kopyalarını çalıştırabiliyor.

 

Rose Trader

İş hayatıma çok küçük yaşlarda ticaret yaparak başladım. Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alıp bu alanda aktif çalışma yaşantımı devam ettirmekteyim. Ancak ekonomi piyasalarının istatistiksel dünyası ile tanışmam akabinde Yüksek lisansımı Ekonometri alanımda yapıp bu yönde yeni yatırımcılara eğitmenlik ve danışmanlık da yapmaktayım.

Bir cevap yazın